0

Nachádzate sa v sekcií Recenzie

Dakujem za cvicenia ktore robite, ze bavia aj lenivca ako som ja, ktory sa nikdy nevenoval ziadnej sportovej aktivite. Paci sa mi, ze u vas si mozeme prist zacvicit cela rodina - moji 3 a 6 rocny chlapci a aj ja ako mamina. Chalani som z vasich treningov uplne nadseni a ine treningy ako tie vase ich tak nebavia. Dakujem za nesmiernu trpezlivost a casto aj cvicenie prisposobene veku ci nasim pohybovym moznostiam. ste super parta, ktora ma vzdy rozosmeje a tesim sa cim nas este v buducnosti prekvapite. Len tak dalej:))

Matejková Katka

Táto láska začala úplne náhodne. Najskôr sme vozili dieťa na tréningy, potom sa manželka prihlásila na  kurz stojok, prvý kurz pre dospelých. Požiadala ma, aby som ju aspoň na prvú hodinu doprevádzal, pre dodanie trošku odvahy. Hneď po prvom tréningu mi bolo jasné, že toto je to pravé orechové aj pre mňa. Krásne rôznorodé cvičenie, každý tréning iný, žiadna rutina. Základy gymnastiky, workoutu, parkouru, balančných cviceni, strečingu, sem tam tanečných prvkov a hlavne zábavnou a motivačnou formou. Spoznali sme tam mnoho inšpiratívnych ľudí, spolucvičencov. Cvičíme s úžasnými trénermi, ktorí do hodín vkladajú kus srdca. Preto osobitné ďakujem pre Johnnyho, Halgiho, Kristínku a Kamila. 
Preto prajem celému tímu okolo projektu Born to Trick House veľa úspechov, radosti a šťastia. Nech sa darí aj naďalej !!! 

Miroslav Hauptvogel s rodinkou

Skvele treningy :) odporucam vsetkymi desiatimi. Perfektne na makacku, odbúravanie vlastnych strachov a limitov a popritom sa aj poriadne nasmiat a zabavit :D perfekni treneri a super partia :) tesim sa na každý treningyes

Jozef Hamar