0

ČOMU SA VENUJEME

BORN TO TRICK ACADEMY
Šírime radosť z pohybu! Už je to osem rokov, čo vedieme tréningy parkouru a freerunningu pre deti, mládež aj dospelých. Organizujeme pohybové workhshopy, prednášky pre školy a pohybové kluby, nočné tréningy - workshopy pod názvom Hell Night - s výbornými couchami z celého Slovenska aj Česka. Momentálne pôsobíme v Trenčíne, na Myjave a v Bánovciach nad Bebravou.
 
BORN TO TRICK PERFORMANCE
Pôsobíme ako účinkujúci v divadelných projektoch, ľadových show, open air shows,.. Vystupujeme na rôznych otváracích ceremoniáloch, plesoch či firemných večierkoch. Zazriete nás tiež aj ako kaskadérov - dablérov seriálových a filmových hercov, a občas si zahráme aj v reklamách.
 
BORN TO TRICK BRAND
MADE IN SLOVAKIA. Tvoríme vlastnú STREET WEAR značku oblečenia pre deti aj dospelých, na športovanie aj na bežné nosenie. Oblečenie je od návrhu dizajnu, cez materiály, až po konečné ušitie vyrábané na Slovensku. Látky nakupujeme u lokálnych slovenských dodávateľov a oblečenie šijú najšikovnejšie ruky krajčírok v Trenčíne.
 
BORN TO TRICK CHALLENGE
Od roku 2015 každoročne organizujeme medzinárodnú súťaž v disciplínach parkour-freerunning a street workout-kalistenika - Born to Trick Challenge. Rok čo rok sa tu stretnú ľudia z celého Slovenska a okolitých krajín, ktorí vždy vytvoria skvelú atmosféru, spoločne trénujú a odovzdávajú si skúsenosti prostredníctvom pohybu. Spájame komunitu ľudí, ktorá miluje pohyb!
 
BORN TO TRICK CAMP
V letných mesiacoch organizujeme turnusy parkourovo - pohybových táborov pre deti. U detí aj rodičov sme mali doposiaľ skvelé ohlasy! Do budúcna plánujeme s kempami porkačovať vo forme denných aj pobytových táborov.
 
BORN TO TRICK PARK
Za pomoci priateľov, známych a našich rodín, sme v roku 2015 vybudovali v Trenčíne verejný športvoý areál na trénovanie parkouru, freerunningu a street workoutu. Každoročne tu organizujeme podujatie Born to Trick Challenge a rôzne tréningy. Areál sa nachádza v Trenčíne - časť Orechové, a je súčasťou prírodného parku pri Váhu.

Zobraziť v blogu: