0

AKO SA BUDOVAL BORN TO TRICK HOUSE

Myšlienka vytvoriť tenti priestor vznikla približne pred troma rokmi kedy sme začali hľadať vhodné priestory pre naše tréningy. (potrebovali sme vysoký strop kvôli parkour prekážkam a plánovanej trampolíne) Po rokoch fungovania v prenájme v gymnastickej telocvični, sme sa chceli posunúť ďalej a vytvoriť v Trenčíne zázemie nielen pre parkour, ale všeobecne pre rozvoj poybu. Preto sme sa rozhodli mať v Born to Trick House dve zóny. Jednu zameranú na parkour a freerunning a druhú, workout zónu, zameranú na posilňovanie s vlastnou váhou (na workout set up-e od OCTAGO), či rôzne aeróbne cvičenia.
Po nájdení priestoru trvali samotné prípravy cca rok kedy finišoval 3D návrh vnútorného vybavenia haly a výpočet potrebných materiálov. Samotné úpravy priestoru trvali približne pol roka a vybudovanie prekážok 2 celé mesiace. Mesiac pred otvorením sme v hale strávili skoro každý deň a spolu so stolárom sme stavali prekážky.

AKO SME BUDOVALI BORN TO TRICK HOUSE ?
Máme radi ADRENALÍN! Posledné hodiny pred plánovaným otvorením boli neuveriteľné, samy sme nevedeli, či to stihneme ale verili sme, a podarilo sa! Posledný mesiac sa makalo celé dni a Kamil s Halgim spolu s našim stolárom Michalom si tu užili aj niekoľko nočných..
Pred otvorením sme boli v hale od soboty večera až do noci, Michal s Denisom do pol 5 ráno. Na druhý deň - v nedeľu, cca od 10 ráno sme dokončovali posledné práce, doobíjavali preglejkami posledné prekážky a brúsili hrany, dokončovali šatne.. PLÁN bol taký, že cca o polnoci začneme upratovať.. plán ZLYHAL. Ešte o 4:00 ráno sme brúsili hrany prekážok.. o hodinu neskôr sa Johnny  zdvihol, že ide upratovať. Pridala sa Kristína, ktorá si odbehla na dve hodiny pospať hore do kancelárie. Pustili sme sa teda do upratovania, zametania a vysávania.. prvý odpadnutý bol náš stolár Michal pri vysávači :D..
Bolo cca 7:40 a o 8:00 sme mali otvoriť. Čo čert nechcel, pri vysávaní poslednej časti nám ,,vybuchol,, priemyselný vysávač a všetok prach z brúsenia bol opäť všade.. Pozbierali sme poslednú energiu, ktorá nám ostala a rýchlo sme upratali čo sa dalo. Michal s Braňom natiahli koberec na akrobaciu. O 9:00 Kristína sadla za recepciu a privítala prvých návštevníkov! chalani si išli trošku odpočinúť na zaslúžený oddych, aby mohli poobede odučiť kurzy s ďeťmi. Bolo to náročné, ale cítime sa skvelo! 3.2.2020 sa nám naozaj podarilo otvoriť!
 
..4. decembra nám doviezli 24 kubíkov drevenných hranolov a 9 ton preglejok. 4 dni sme ich vynášali do haly, po lešení cez okná, po schodoch na 2. poschodie, a začali prvé práce. Stolárovi Michalovi odpúšťame jeho odpadnutie. Od tohto dátumu bol v hale skoro každý deň a so svojim otcom rezali a zhotovovali konštrukcie. Hneď ako sme mohli, začiatkom januára sme sa pridali aj my. Kamil a Halgi tu strávili skoro celý mesiac od rána do noci. Popri tom behali na tréningy v Trenčíne, na Myjave aj v Bánovciach.. ostatní, spolu s Denisom nacvičovali a odpremiérovali novú ľadovú show. Po návrate z Košíc sa pridali k pomáhaniu a dokončovaniu haly. Je to adrenalín, prebdené noci, nervy v kýbli, ale asi nás to takto baví!
Odmakali sme si to manuálne naozaj všetci. Veľká vďaka patrí každému, kto priložil pomocnú ruku! Či sú to naši tréneri, priatelia ale aj rodičia niektorých našich žiakov. Patrí im veľká vďaka!

Zobraziť v blogu: